Koordinátor/ka servisu centrálních střídačů FVE pro Polsko

Plný nebo částečný úvazek (možnost práce na IČ)
Možnost práce z domova (+ výjezdy)
Mzda 40 - 80 tis. Kč měsíčně dle zkušeností
Nutnost mluvit Polsky (a trochu česky) 🇵🇱
Zkušenosti s FVE výhodou

Hledáme kolegu / kolegyni pro rozšíření týmu zaměřeného na fotovoltaiku se specializací na koordinaci servisu v Polsku. Někoho, kdo má střední nebo vysokou školu technického směru, ochotu komunikovat se zákazníky a umí hovořit polsky. Rozhodně se hodí mít zkušenosti s projekty v energetice. Bydlištěm nebo pobytem v ČR.

Co budete dělat

  • Od roku 2015 pracujeme pro společnost SMA AG jako autorizovaný Servisní partner a vy budete mít na starost koordinaci a zajištění servisu v Polsku (minoritně v ČR, Slovensku nebo Maďarsku)
  • Základní pracovní doba servisní podpory je 8-16, ale vaše pracovní doba bude záviset na pracovním úvazku a dohodě s kolegy
  • Důležité je sledování zpětné vazby jak u zákazníka, tak u kolegů z SMA - sledujeme hlavně včasnou reakci a dobrou komunikaci mezi zákazníkem a servisním oddělením SMA
  • V rámci běžného pracovního dne budete přijímat servisní požadavky e-mailem / telefonicky / přes systém a koordinovat řešení daných případů
  • Budete objednávat náhradní díly nebo dávat příkaz k jejich objednání, domluvíte realizaci servisu (technik, termín) a servis dovedete až do úplného vyřešení problému
  • Postupem času se vypracujete na pozici, kdy sám umíte v případě potřeby dojet na dané místo a provést servis

Kde budete pracovat

Pracovat lze z domova, ale budeme rádi, když za námi dorazíte do Plané u Českých Budějovic na pár pracovních dnů v měsíci.

Součástí servisní podpory bude v budoucnu po zaškolení i spouštění a servisování centrálních střídačů na místě instalace. Budete součástí specialistů v oboru, který má perspektivu. Zkušené specialisty pak SMA posílá po celém světě na výpomoc pro své projekty (Austrálie, Jižní Amerika nebo Asie).

Ideální kandidát

Možná se necítíte jako ideální kandidát, ale to nevadí, přesto se nám ozvěte. V rámci plně hrazeného 2 měsíčního školení dostanete veškeré vědomosti o centrálních střídačích, jejich spouštění, servisu a údržbě.

  • Mluvíte dobře polsky, alespoň trochu anglicky a česky
  • Bydlíte v Česku, třeba na Moravě, ale nevadí vám cestovat, třeba do Plané u ČB nebo do Polska
  • Máte zkušenost s FVE (plánování nebo výstavba)
  • Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu technického směru
  • Máte řidičské oprávnění (osobní automobil)
  • Zvládáte práci v nástrojích Word, Excel
  • Práce pod napětím (par. 50) - případně ochota a schopnost si tyto zkoušky udělat
  • Znalosti z oboru elektro (silnoproud / slaboproud)
  • Analytické schopnosti (tzv. troubleshooting)
  • Základní znalost datových sítí
  • Práce na vyhrazených zařízeních nad 1000V

Co nabízíme

Nástupní mzda se odvíjí od toho, co již dnes umíte, máte za sebou, a co se teprve budete učit. Ale uvádíme férově rozpětí, abyste si hned mohli udělat představu.

  • Mzda: 40 - 80 tis. Kč
  • Příspěvek na obědy
  • Jazykové kurzy a penzijní připojištění
  • Telefon
  • V případě nutnosti služební automobil
  • Svůj volný čas a dovolenou si organizujete s ostatními podle potřeby
  • Možnost zapojení do vývojových a rozvojových projektů v rámci holdingu (těžba kryptoměn, robotizace, automatizace a jiné).

Ozvěte se nám

Zaujalo vás to? Pošlete nám svůj životopis na sma@terms.eu a klidně připojte i pár neformálních vět o sobě a proč byste u nás chtěl/a pracovat. Rádi se s vámi setkáme a probereme vaše možnosti ať už osobně nebo online.

Pavel Maule
TERMS energy systems specialist

+420 777 809 835
sma@terms.eu

Můžete nás také navštívit osobně na adrese TERMS a.s., Planá 67 u Českých Budějovic po předchozí domluvě.